• PAKETIMI QINGDAO FULL
 • SHTETI TEKSTILE SHUME
 • PRODUKTET PLASTIKE
 • ADVANTAGE

  ADVANTAGE

  Fabrika jonë ndodhet në Qingdao, afër portit dhe aeroportit, transporti i përshtatshëm.

 • SHËRBIMI

  SHËRBIMI

  Ne kemi furnizuar klientët me shërbime të kënaqshme bazuar në ekip të shkëlqyeshëm, reagim të shpejtë dhe teknologji të përparuar.

 • CILËSISË

  CILËSISË

  Ne gjithmonë inspektojmë rreptësisht mallrat para dorëzimit për të siguruar që ne furnizojmë produkte me cilësi të lartë.

Produktet e preferuara

Paketimi Co Qingdao plotësisht, Co, Ltd, është e vendosur në Qingdao, e cila është e specializuar në qese PVC, qese jo të endura, qese qepje, kuti valëzuar, qese letre, kuti letre, qese të shtypura, çanta me formë të veçantë, etj.

Lexo më shumë

Arritje të reja